Kalendarium drugiej edycji konkursu „Projekt z klasą”


Zaloguj się/ Zarejestruj się na stronie www.projektzklasa.pl
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zgłoś swój projekt edukacyjny do konkursu – prosimy o dokładne wypełnienie formularza i wprowadzenie wszystkich wymaganych regulaminem opisów.
Zwróć szczególną uwagę na kryteria oceny merytorycznej projektu zamieszczone w regulaminie – mogą być dobrą inspiracją do planowania działań projektowych.
Na formularzu możesz „pracować” on-line do czasu finalnego zgłoszenia pracy do konkursu za pomocą przycisku „Zgłoś projekt do konkursu”, po takim zatwierdzeniu dalsza edycja nie będzie już możliwa, a projekt zostanie opublikowany na stronie konkursu.
Termin zgłaszania projektów do konkursu mija 31 marca 2012r.
Po zgłoszeniu pracy konkursowej możesz już rozpocząć kampanię reklamową swojego projektu.
Jeśli nie czekałeś z tym do ostatniej chwili, masz na to naprawdę sporo czasu!


Aby oddać swój głos w konkursie wejdź na stronę www.projektzklasa.pl, zakładka Konkurs
Możesz oddać jeden głos dziennie na dany projekt
W Galerii Projektów Konkursowych znajdziesz listę projektów, które biorą udział w konkursie
Kliknij przycisk „Głosuj” przy wybranym projekcie
Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „OK”
UWAGA! Pierwsze głosowanie należy aktywować linkiem, który zostanie wysłany na wpisany adres e-mail. To procedura konieczna tylko przy pierwszym głosowaniu.
W tej edycji głosowanie trwa tylko dwa tygodnie
10 projektów, które w głosowaniu on-line zdobędą największą liczbę głosów otrzyma Grant w wysokości 2 000zł na realizację projektu.


Komisja Konkursowa Nowej Ery wybierze 10 projektów, które w największym stopniu spełnią kryteria określone w Regulaminie (Paragraf 3 ust. 2.1 Regulaminu Konkursu)
Laureaci wyłonieni przez Komisję Konkursową otrzymają Granty w wysokości 2 000 zł każdy z przeznaczeniem na realizację projektu.
Nowością w tegorocznej edycji jest możliwość podwojenia grantu – jeśli Komisja Konkursowa wybierze Twój projekt, a dodatkowo znajdzie się on wśród 10 projektów, które uzyskały najwięcej głosów internautów, otrzymasz podwójny grant, czyli aż 4 000 zł na realizację projektu.


Ogłoszenie oficjalnej listy Laureatów II edycji konkursu na stronie www.projektzklasa.pl – podsumujemy wyniki głosowania on-line oraz przedstawimy decyzję Komisji Konkursowej


Z laureatami konkursu umówimy się indywidualnie na przekazanie nagród i dyplomów

 
Copyright by Wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone